De Wellen ligt op loopafstand van het centrum van Oss. Vanaf de afdelingen kijken medewerkers en bewoners uit op de levendige buurt en een speeltuintje. Binnen De Wellen werkt het team nauw samen om bewoners en revalidanten een fijne plek te bieden. De sfeer is open, de lijnen zijn kort en collega's staan altijd voor elkaar klaar.

De Wellen Oss vacatures
Verzorgende IG of helpende bij De Wellen
Binnen de zorgafdelingen van De Wellen, van somatiek en psychogeriatrie tot revalidatie en specifieke doelgroepen, staat écht persoonlijk contact centraal. Hier lever je maatwerk door dagelijks de tijd te nemen om met bewoners af te stemmen wat hun wensen en mogelijkheden zijn. Of het nu gaat om de dagelijkse ADL-zorg, samen een wandeling naar de markt te maken voor verse aardbeien of simpelweg een rustig gesprek aan de koffietafel; de zorg sluit aan op de mens en het welzijn.
Een plek om jezelf te zijn
Bij De Wellen is er ruimte voor ieders unieke achtergrond. Je krijgt hier alle vrijheid om jezelf te zijn én te ontwikkelen, waarbij collega's elkaar actief stimuleren en ondersteunen. Consulent belevingsgerichte zorg Marieke vertelt: “We zijn een diverse en kleurrijke groep, maar allemaal even betrokken. Je doet het hier echt samen.” Die betrokkenheid zie je ook terug in de aandacht voor persoonlijke en professionele groei. Via scholingsbudgetten en gerichte trainingen krijgen medewerkers de kans om zich verder te specialiseren. Tegelijkertijd heerst er een cultuur waarin collega's goed op elkaar letten en samen zorgen voor een gezonde werkdruk. “De ruimte is er echt om jezelf te ontwikkelen en we maken elkaar enthousiast voor scholing.” Vertelt Marieke. Verpleegkundige Marjolene sluit zich daarbij aan: “We zorgen goed voor elkaar. Alleen als je goed voor jezelf en je collega's zorgt, kun je ook de beste zorg aan de bewoners bieden.” Die sfeer trekt ook veel zij-instromers aan die bewust kiezen voor een carrièreswitch. Dylan, verzorgende IG, vertelt hierover: “Ik heb hiervoor commerciële economie gestudeerd en andere opleidingen gevolgd, maar dat gaf niet zoveel voldoening als mensen helpen. De kleine details die zorgen voor een glimlach, daar doe je het voor. Als ik na een dienst in de auto zit, weet ik dat het een fijne dag was.”
Afwisseling in zorg, elke week opnieuw
De Wellen heeft ook een revalidatieafdeling die een snelle afwisseling kent van cliënten en uiteenlopende ziektebeelden, zoals herstel na een beroerte, een amputatie of complexe breuken. Met soms wel zes wissels per week is iedere dag anders en blijft het werk uitdagend.
Werken in de horeca en huishoudelijk
Het restaurant Seasons is het middelpunt van De Wellen. Het is een ontmoetingsplek voor bewoners, familie, medewerkers en buurtgenoten. Voor de zorgteams is het restaurant bovendien een fijne plek om tijdens de pauze even echt te ontspannen.
“Iedereen mag komen eten in het restaurant”, vertelt horecamedewerker Rosalie. “We proberen de sfeer en het menu zo aantrekkelijk en gezellig mogelijk te maken. Het is mooi om te zien hoe bewoners hier echt even kunnen genieten samen met hun naasten.’’
Vacatures voor De Wellen
Groot in zorg, persoonlijk in aandacht
Werken bij De Wellen is meer dan zorg verlenen alleen. De actieve personeelsvereniging brengt collega’s van verschillende afdelingen en disciplines samen buiten het werk. “Laatst zijn we met het team naar de Efteling geweest en onlangs hebben we getoerd op een e-shopper. Het is ontzettend leuk om elkaar zo eens in een heel andere setting te zien,” vertelt Dylan. Ook in de dagelijkse hectiek trekken de teams echt samen op. “Na een drukke ochtend nemen we even de tijd om elkaar te bedanken. We vieren onze successen, groot of klein. Dat versterkt het groepsgevoel enorm” Naast de vaste teams spelen ook vrijwilligers een onmisbare rol bij het verbeteren van het welzijn van de bewoners. Of het nu gaat om gezellig samen met bewoners een rondje over de markt te wandelen, rustig een kop koffie te drinken of te helpen bij de spelmiddagen: met hun aanwezigheid maken zij hier écht het verschil.
Vacatures De Wellen
Bij De Wellen dragen medewerkers op hun eigen manier bij aan een waardevolle dag voor de bewoners. Met de diverse afdelingen is een werkdag altijd anders. Je krijgt hier te maken met uiteenlopende ziektebeelden en zorgvragen. Bij De Wellen doe je het echt allemaal samen.
Waarom kiezen voor De Wellen?

Goed leerklimaat
Je wordt hier gestimuleerd om te blijven leren en je te ontwikkelen.

Faciliteiten in de buurt
Met het centrum om de hoek is het mogelijk om je boodschappen na werktijd te doen

Betrokken teams
Je wordt hier echt gezien. Kleine dagelijkse successen worden samen gevierd.

Gezellige personeelsvereniging
Er worden diverse uitjes georganiseerd. Leer je collega’s kennen tijdens een dagje Efteling of verken samen de omgeving met een e-shopper.

Diverse zorgvormen onder één dak
Van somatiek en PG tot revalidatie: altijd een plek die bij jou past.
Welke zorgsoorten biedt De Wellen
Bij De Wellen wordt zorg geboden die ertoe doet, op afdelingen waar bewoners en revalidanten écht op jou rekenen. Je kunt werken op:
🩺 De somatische afdeling: Je ondersteunt bewoners met lichamelijke beperkingen en helpt hen om de eigen regie te behouden.
🧠 De PG-afdeling: Je draagt bij aan de structuur, rust en het welzijn van mensen met een vorm van dementie.
🩹 De revalidatieafdeling: Je begeleidt cliënten intensief bij hun herstel na bijvoorbeeld een CVA of complexe breuk, gericht op een succesvolle terugkeer naar huis.
Bij De Wellen zorg je niet alleen voor mooie momenten voor de bewoners, maar ontdek je ook hoe leuk en leerzaam jouw werk kan zijn. Interesse? Kom langs en ervaar de warme en gezellige sfeer van deze locatie zelf!










